post

ANTALYA IKINCI EL EŞYA ALANLAR SPOT EŞYA ALIM SATIM

antalyikinciel_esya

 

Antalyada Spot ve ikinci el üzerine Çalışan Fimamız 2.el ev eşyası üzerine Çalışmaktadır Her türlü ev eşyalarınızın alım ve satımını Yapmaktayız. Maximum 6 Yılı Geçmeyen ev eşyalarınız Whatsapp Yada Viber Aracılıgıyla Bize resim olarak göndermeniz Halinde eşyalarınıza Değer biciyor ve yerinde görerek satın alıyoruz

post

ANTALYA IKINCI EL EŞYA ALIM SATIM FIRMASI

antalya_2el_mobilya

 

Antalya ikinci el eşya alım satımı Yapan firmamız Her Türlü ikinci el eşya ikinci el mobilya yada beyaz eşya ikinci el elektronik alımı yapmaktayız eskimiş ikinci el ev eşyalarınız varsa bize bir telefon kadar yakınsınız. Her marka Modelde bulunan büro mobilyası ev eşyası gibi ve Otel ekipmanları alımı yapmaktayız 26 Yıllık iş tecrubemizle Hizmetimize ödün vermeden müşteri odaklı güven hizmet kalitesi prensibiyle yolumuza devam etmekteyiz sizde ikinci el ev eşyası satmak isterseniz bizi aramanız yeterli oalcaktır.

2. EL ÇAMAŞIR MAKINASI ALAN YER

 

antalya ikinci el çamaşır makinası alna yer

ikinci el çamaşır makinasımı Satmak istiyorsunuz ? O zaman Doğru Yerdesiniz Her Marka ikinci el çamaşır makinalarını Maximum 6 Yıl Altındaysa Biz Değerinde Satın alıyoruz. Başlıca markalar olarak Arçelik, Beko, Altus,Vestel,Regal,Ariston,Hotpoint,Aeg,Prfilo,Bosh ve Buna Benzer Her Marka ikinci el Çamaşır makinalarınız Yerinde Görerek Satın alıyoruz. isterseniz Satmak istediginiz Çamaşır makinanızın Resmini Whatsapp Aracılıgıyla Bize Gönderin Makinanıza Fiyat Bilgisi verelim, Yada Marka Model Numarasını Bize SMS Yada viber gibi Cep telefon uygulamalarıyla gönderin 5 DK içinde size fiyat bilgisi verelim Karar Sizin Biz Sizin için Burdayız.

post

2.EL BUZDOLABI ALANLAR ANTALYA

Antalyada 2 el eşya alan yerleri arayan halkımıza 2 el eşya alım işini yıllardır. Websitemiz Üzerinde Takip ederek satmaktadır

Antalya da yaşıyor ve eski eşyalarınızı zahmetsizce satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

kundu-spot-ikinciel-esya

2.EL BUZDOLABI ALANLAR ANTALYA

ANTALYADA ESKI TELEVIZYON ALANLAR

 

 

4vWywNFmgv3ELHC

Antalya ikinci el eşya ve ANTALYA SPOT Olara her marka modeldeki televizyonlarınız değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Evinizde Bulunan elektronik eşylarınızı yerinde ve değerinde alım yapıyoruz.

Antalyanın il ve ilçeleri olamak üzere manavgat side kemer gibi bölgelerdede elektronik alımı yapıyoruz.

post

SERIKTE 2.EL EV EŞYASI ALAN YER

ikinci_el_mobilya

Serikde ikinci el Ev Eşyası Alanlar diyince birçok eşyada olduğu gibi yine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Eski kullanılmış Komple ev eşyalarınızı her türlü Mobilya için bizi arayın gelip evinizden ofis ve ya yazlığınızdan satın alalım.

Mutlak ikinci el eşya için bizi arayın.

post

antalyada spotcular

rp_ikinci_el_esya_alanlar_canci_spot_antalya-400x2891.png

 

Eski eşyaların değerini bulduğu tek adres çancı spot ekibi olarak Antalyada spotçular diyince akla ilk gelendir. Antalya ili ve çevre ilçelerde bulunan her türlü eşyaları değerinden alıyor.Eşya satmak için bizleri arayarak adresinizi veriyorsunuz, ekip arkadaşlarımız maxsimum 30 dakika (Antalya İçi) içinde adresinize gelerek fiyat bilgisi veriyor.

post

ANTALYA IKINCI EL EŞYACILAR

KUNDU_ikinciel-esya

Antalyada Ev eşyalarından pansiyon malzemelerine, otel eşyalarından büro takımlarına, restourant eşyalarından internet cafe malzemelerine kadar her türlü ikinci el eşyalarınızı değerinde nakit almaktayız. antalya ikinci el eşyacılar olarak her türlü eşyalarınızı yerinizden uygun fiyatlara almaktayız.

post

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

antalya_2el_mobilya

İkinci el ev eşyalarında her semt ve mahallelere kesintisiz olarak görev yapan firmamız antalyada eşya alanlar olarak artık bir marka haline gelmiştir.Evinizde ihtiyaç dışı satmak istediğiniz ürününüz var ve satacak yer sıkıntısı yaşıyorsanız artık antalya ikinci el mobilya  bir telefon kadar uzağınızdadır.