post

GÜRSU IKINCI EL EŞYA ALANLAR

antalya-gursu-ikinciel-esya

 

ANTALYANIN GÜRSÜ BÖLGESİNDE İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ DEĞERİNDE NAKİT ALIYORUZ,2.EL EV EŞYALARINIZI KOMPLE MOBİLYALARINIZ YATAK ODASI GİBİ ÜRÜNLERİNZ DAHİLİNDE BEYAZ EŞYA VE ELEKTRONİK GİBİ EV EŞYALARINIZDA ALIYORUZ.

post

IKINCI EL RANZA ALANLAR

ikinci-el-ranzaAntalya ikinci el eşya ekibi olarak her çeşit profil yada ahşap modellerdeki kullanılmış yada yeni ranzalarınızı yeriniz de görerek uygun fiyatlara nakit olarak almaktayız. Adetli satışlarda fiyatlarımızı en iyiye çekerek otel ve paznsiyonlarız da bulunan ranzalarınızı değerinden alıyoruz.

post

ANTALYA EV EŞYASI ALAN YER

rp_ikinci_el_esya_alanlar_canci_spot_antalya-400x2891.png

Her marka modelde eski ve yeni mobilyalarınızı beyaz eşyalarınızı otel pansiyon eşyalarınızı büro takımlarınızı yerinde nakit olarak alım yapmaktayız. Uzun yıllardır antalya ev eşyası alan yer olarak hizmet veren ANTALYA IKINCI EL  EŞYA  her bölge ve semtte görev yapmaktadır.

 

post

SPOT

ikincielesya-iletisim

 

Antalyada Spot ürünler üzerine Çalışan firmamız Ger Mobilya Olsun Gerekse Beyaz eşya olsun spotun kalbi olan GÜLLÜK SPOTCULAR ÇARŞISINDA Hizmet vermektedir,Spotcular Çarşıusında 100 Üzeri 2.el eşya işi yapan spotcu mevcuttur. Firmamız Spotcular Soakgı Kurucularındandır ve 27 Yıllık iş Tecrubesiyle Antalyada Hizmet vermektedir. ikinci el eşya alım ihitiyaçlarınızda bize ugrayıp Bir Çayımızı içmeden gitmeyiniz lütfen

post

SARISU IKINCI EL EŞYA

antalya-sarisu-ikincielesya

 

Antalya sarısu bölgesinde ikinci el ev eşyalarınız komple ev mobilyalarınız elektronik yada beyaz eşyalarınız değerinde nakit alıyoruz. Ofis Mobilyaları gibi ürünlerde satın alıp satmaktayız

post

IKINCI EL BUZDOLABI ALANLAR

antalya-ikinciel-buzdolabi-alanlar

 

ikinci el Buzdolabı alanlar olarak Antalyada ikinci el buzdolabı mini buzdolabı derin dondurucu gibi ev ofis beyaz eşyalarınızı yerinde Nakit alıyoruz. her marka modeldeki 6 yılı geçmemiş beyaz eşyalarınız yerinde nakit alıyoruz.