LARA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

LARA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR Olarak Hizmetimizi Lara örnekköy kundu gibi yerlerdede sağlıyoruz. sizde ikinci el ev eşyanız yada mobilyanızı satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. evinizde antika mobilya varsa değerinde nakit alıyoruz.

post

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR Olarak Antalya’da Hizmet vermekteyiz Her türlü ikinci el ev eşyaları alımı satımı Yapan firmamız 2 el ofis büro mobilyası otel ekipmanları gibi eşyalarıda almaktayız. Antalyada Güllük spotcular sokagında Hizmet vermekteyiz. eski ev eşyalarınız değerinde nakit alıyoruz.

post

ANTALYA SPOT

#ANTALYA SPOT Antalya Spotcular Sokagında Hizmet vermektedir. ikinci el ev eşyaları üzerine Buzdolabı Çamaşır Makinası 2.el Bilgisayar ve Buna Benzer ev dekorasyon rünleri alım ve satımı Yapmaktayız.Firma Adımız Olan ÇANCI SPOT Antalyanın il ilçelerinde ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız

Read More

post

LG 42LB580N

LG_42LB580N_ikinciel

LG 42LB580N

 

 

IKINCI EL LG 42LB580N Modeldeki smart özellikli tv alımı ve satımını Yapıyoruz.

Full HD çözünürlük, canlı renkler, derin kontrast, daha iyi izleme açısı. LG 42LB580N  serisi görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor. 42″/106 cm ekrana sahip LG 42LB580N  LED TV’de dahili Wi-Fi bulunuyor. Böylece LG uygulamalarını kullanabilir, internete girebilir, sosyal medyada zaman geçirebilir, büyük ekranda oynayabilirsiniz.

LG Smart Share ile tablet veya akıllı telefonunuzdaki görüntüyü tek tuşla televizyonun ekranına aktarabilir ve ortamdakiler ile paylaşabilirsiniz.

3 adet HDMI, 1 adet Scart girişine sahip 42LB580V’ye ev sinema sistemi, playstation veya uydu alıcı bağlayabilirsiniz. Film seyretmek, fotoğraf albümüne bakmak, müzik dinlemek ise çok basit. 3 adet usb girişi sayesinde LG televizyonunuza flash bellek ya da harici harddisk bağlayabilirsiniz.

post

İKİNCİ EL YATAK ODASI ALANLAR

İKİNCİ EL YATAK ODASI ALANLAR

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

İKİNCİ EL YATAK ODASI ALANLAR

 

 

ikinci el mobilya alanlar olarak antalyada ikinci el yatak oda takımlarınıda satın alıyoruz elinizde 2.el yatak odası takımı varsa ve maximum 5 yılı geçmemeiş ise biz değerinde nakit alıyoruz. ikinci el yatak odası takımları satın almak isterseniz bizimle iletişime gecmeniz gereklidir. değişik modellerde yatak odaları mevcuttur. antalyada ikinci el yatak odası fiyatları montajı gibi hizmetleride bizi arayarak ögrenebilirsiniz.

post

İNVERTER KLİMA ALANLAR

İNVERTER KLİMA ALANLAR

Antalya ikinci el klima ve 2.el inverter klima alan yer olarak her marka modeldeki ikinci el klimalarınız değerinde satın alıyoruz.

inverter klimalar enerji tüketimi açısından en ekonomik ürünlerin başında gelmektedir ikinci el inverter klimalarda kendi aralarında değişik modellere sahiptirler a sınıfı klimalara nazaran inverter klimalar daha az elektrik tüektimi sağlamaktadır biz bu tarz klimaları 2.el olarak satın alıyor ve bakımlarını yapıp satışını gerçekleştiriyoruz. toplu klima alımlarımzda vardır otel klimaları gibi ürünleride satın aıyoruz

post

ANTALYADA 2.EL BİLGİSAYAR

antalyada ikinci el bilgisayar

ANTALYADA 2.EL BİLGİSAYAR

 

 

ikinci el bilgisayar ve laptop,tablet bilgisayarlarınız nakit olarak satın alıyoruz. marka modeli farksızın lcd monitorlü bilgisayarlarınızı laptop ve tablet bilgisayarlarınız satın alıyoruz.

antalyanın il ilçelerinde 2.el bilgisayar alımı yapmaktayız işlemcisi yeni modeldeki bilgisayarlarınız satmadan önce bize danışınız

ANTALYADA 2.EL BİLGİSAYAR LAPTOP ALIM SATIMI YAPIYORUZ TOPLAMA BİLGİSAYAR 2.EL BİLGİSAYAR SPOT BİLGİSAYAR ALIM SATIMI SAHİBİNDEN İKİNCİ EL BİLGİSAYAR ALAN